| florg78 a întrebat:

Care ar dimensiunea minia a unui penis in erectie pentru a satisface o fata?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In jur de 9-10 cm.

| HBK a răspuns:

Si totusi mai bine pune pret pe calitate, nu cantitatehee hee

Shin
| Shin a răspuns:

Din cate stiu, cam 10 cm este marimea unui vagin. El se muleaza dupa ce penisul este introdus, deci poate acomoda si aproape dublul acestei marimi, dar 10 cm ar trebui sa fie indeajuns pentru a putea stimula zonele vaginului, inclusiv punctul "G".
Numai bine, Shin.

| Atotstiutorul a răspuns:

18cm!

| death a răspuns:

Dat fiind că punctul G nu este la fundul borcanului, ci la o adâncime de vreo 2, 5 centimetri, un instrument de 5 cm îţi este arhisuficient. Oricum, sunt foarte puţini oamenii atât de slab reprezenraţi la acest capitol. Dacă ştii ce să faci cu ciomagul din dotare, poţi să satisfaci şi un star porno. Baftă multătongue