| andrada a întrebat:

Care baiat are chef de vorbit?batting eyelashes Add justa_girl45
P. S.: Sa fiti smecheri, amuzanti (dar nu foarte mult), cool si cu bani:*

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Cool si cu bani? da nu esti modesta! laughing

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deci daca nu au bani, nu stai de vorba cu ei.
Aviz amatorilor!

| AlinaaAli a răspuns:

Matrimonialelaughing
daca indeplineste toate cerintele tale, sa il iei de barbat, sa nu il lasi sa scapelaughing!
poate dai de unu de vreo 50 de ani cu o pensiutza bunicicalaughing

| Ronnix a răspuns:

Fata vrea ca baiatul sa fie smecher si cu bani. Intrebare pusa la categoria "Dragoste si Sex"... nu sunt profet, dar iti pot prezice viitorul.

| DorelSudoru a răspuns:

CAti ani ai fa?

| MaTrIx8378 a răspuns:

La schimb ce ne oferi?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca`i sti ce am in pantaloni...
e smecherie curatawinking