| anonim_4396 a întrebat:

Momentul ala cand...(continuati voi)

PS: nu uitati ca suntem la T/A deci fiti amuzanti.

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand ai vrea sa te sinucizi si se rupe funia cu tine ca te-ai ingrasat ca un porc, trist, eu mereu traiesc in suspans, drame, de astea ma atrag

| Doub a răspuns:

Momentul ăla când mergi cu cea mai bună prietenă să îţi cumperi dulciuri, nu ai bani şi stai şi salivezi.

Momentul ăla când dau cu aspiratorul în cameră. Mda, apoi vine tata cu mâna plină de napolitane: "Ana, vrei?"

Când dormi cu cea mai bună prietenă a ta şi când ei e somn ţie nu îţi e, şi invers. Niciodată nu ne potrivim!

Când dormi la prietena ta cea mai bună şi staţi atât de mult încât apucaţi să vă luaţi " la revedere!" de la părinţii care pleacă la serviciu. Thug life.

Când prietena ta doarme la tine pentru că tatăl ei a uitat să scoată cheia din uşă şi ea a rămas blocată în faţa blocului.

Când vorbeşti cu băiatul de care îţi place pe wapp, îţi spune noapte bună, dar mai stă încă 214647 secunde până iese. Wth.

Momentul ăla când la şcoală mori de somn şi seara, când te bagi la somn eşti plin de energie.straight face *Night Mode Activated*.

Când te duci la wc şi rămâi fără hărtie igienică.

| RainmakerX a răspuns:

Ti se stinge tableta caci nu mai avea baterie si prietenii tai te intreaba daca nu cumva te uitai la prostii. rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns:

Momentul ăla când... cineva zice "momentul ăla când"

| SergiuBoss11 a răspuns:

Cand vrei sa dormi, dar nu ai altceva de baut decat pepsi

| LePotato a răspuns:

Momentul ala cand....habar n-ai ce sa zici in continuare.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cauți jumătate de ora telecomanda prin toată casa și după îți dai seama ca a fost tot timpul la ține în mâna (am patit)

| Croampa a răspuns:

Momentul ala cand raman fara baterie la tableta si ziua urmatoare esti spamm-at cu intrebari
(Am patit)

| dragosbogdan001 a răspuns:

Momentul ala cand... un ciudat pe TPU pe nume Freaak face misto de tine... fara sa-si dea seama ca de fapt, eu fac misto de el, spunand bancuri fara sens laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te doare capul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentul ala cand Einstein fara un copil mori in albastru cand dureri fug rau cer.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentul ala cand vrei sa asculti muzica si nu ai bateria incarcata la telefon.
Momentul ala cand vrei sa stai in pat si maica-ta iti ''ordona'' sa speli vasele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Momentul ăla când..nu există momentul ăla.

| vaporwave a răspuns:

momentul ala cand scuip in vasul de toaleta ca sa vad cat de sus sare
momentul ala cand te uiti la p0rn si esti gata sa-ti dai drumul dar nu-ti place ce vezi si incerci sa amani pana cand vine momentul ala la film
momentul ala cand te uiti la gore si realizezi ca nu ai emotii si ca ai o probabilitate de 80% sa fii psihopat
momentul ala cand incepi sticla de suc acidulat si trebuie sa te grabesti sa bei ca sa nu iti vina sifonul ala pe nas
momentul ala cand promit ca mai scriu daca mai gasesc momente

| anonim_4396 explică (pentru vaporwave):

Momentul ala cand profesoara de romana iti spune ca i-ai distrus viata.
Am trait asta.

| IonutCG90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Momentul ăla când citesc ce-ai scris și-i dau dreptate profesoarei de română big grin (joke, nu-mi săriiiii în cap) tongue

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

momentul acela cand maicata iti inchide monitorul, iar ea credea ca ti-a oprit pc-ul. straight face