| andreeaaa1 a întrebat:

CAre credeti ca este lucrul care va poate impiedica sa ajungeti la persoana iubita?[ma refer la prieteni(iubiti)prietene(iubite)]

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Distanţa, statutul, vârsta...
O zi bună happy!

pa, pa.

| Crisu a răspuns:

Pai cred ca te referi la a ajunge in sensul de a fi pentru prima data cu el nu? adica nu la impacare.sau te poti gandi la amandoua.laughing
pai singura chestie este neincrederea in mine.nu stiu daca ma place, si el sigur nu se asteapta ca eu sa. l plac, asa ca nu ma va intreba el pana nu va afla asta.si cum el nu ma intreaba, nu stiu daca ma place sau nu laughing. asa ca nu pot sa. l intreb pentru ca mi. e teama de raspunsul "nu". intotdeauna mi. a fost teama de asta, si nu stiu daca voi scapa vreodata de asta...

| Libelle a răspuns:

Varsta&distanta
Mai ales daca sunt amandoua

| Razvan a răspuns:

Orgoliu. Poftim, am recunoscutphbbbbt

| Douapunccteunics a răspuns:

Personalitatea părinților

| Alpha13 a răspuns:

Increderea in tine, gandul ca nu esti destul de bun happy