| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai lunga relatie pe care ati avut-o?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asta de acum, 4 ani si jumatate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Relatia pe care o am dureaza de 35 de ani si imi doresc sa mai dureze macar tot 35...

Janina
| Janina a răspuns:

Cea mai lunga relatie a mea tine de 2 ani si ceva si sper sa aiba o poveste lunga si frumoasa :*

| Dara a răspuns:

Sunt impreuna cu sotul meu de 12 ani.

tundenana
| tundenana a răspuns:

Sunt cu sotul meu din liceu, de 13 ani... si sper ca vom fi mereu impreuna...

| alexam a răspuns:

Actuala, 7 ani jum, cu acte in regula de mai bine de 4 ani, iar inainte, ca si prietenie in adolescenta, maxim 3 luni

| deiutza_9183 a răspuns:

Pffflaughing
a mea cea mai lunga a fost de 2 luni pentru ca mereu dau de cine nu trebuielaughing
sper ca asta sa dureze mai mult

| DiMoDi a răspuns:

Cea de acum. şi sper să nu mai fie alta...winking
Ştiţi? ceva de genul ăsta l-a întrebat şi Bulişor pe taică-su: "care sunt cei mai grei ani dintr-o relaţie?"
Iar Bula senior l-a lămurit: "Primi 50 de ani...pe urmă trece de la sine!" laughing

| mioara a răspuns:

Aceasta de acum 29 ani

| giulya85 a răspuns:

De 7 ani

Răspuns utilizator avertizat