| Ely9009 a întrebat:

Care e cel mai romantic gest pe care l-ati facut iubitei/iubitului?

8 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

I-am dat o palma.

| Exilee a răspuns:

Momentan inca n-am apucat, dar cand o sa vina timpul, o sa petrec cu ea noptile-n natura, admirand 1 peisaj si filosofand putin despre iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intrat in padure pentru niste chestii pesonale, si am dat peste mos martin.supaaaraaat mosu.veni dupa mine si pana sa ajung in fuga la masina apucai sa rup o floare frumoasa din viteza pe care i-am oferit-o.a ramas profund impresionata ca in dificile clipe ganditum-am la ea.si eu am fost dupa aia tot prooofuuund impresionat. vreo 15 minute.departe de mosu si in siguranta.

| Demonull a răspuns:

Am inchis usa dupa ce a plecat.si sper ca de tot!

| suntZeu a răspuns:

Cel mai frumos lucru care i-l poti da unei fete...sa incepi o zi cu un preludiu de la distanta sa ii spui ca i-ai pregatit ceva frumos pentru deseara, si sa ii pregatesti un cadru cu lumina difuza, betisoare, muzica romantica si sa ai grija la parfum...si sa o faci sa se simta in acea seara o fata speciala, nu sa eu spui!

| annna69 a răspuns:

Cel mai romantic lucru care l-am facut cu un baiat, a fost sa facem dus impreuna laughing

| ElyNix23 a răspuns:

I-am făcut baie pe cap. :X

| Naяutσ a răspuns (pentru ElyNix23):

Foarte romantic.