| Annonymus0000 a întrebat:

Care e cel mai suuper sarut! va rog sa imi ziceti! urgent! funda!

Răspuns Câştigător
| andra_5121 a răspuns:

Cel cu limba. e cel mai tarewinking incearca. fundita?big grin

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

M-a umplut de bale, a fost super.

| lplostonyou a răspuns:

Sarutul frantuzesc, normal happy

| CodrutM a răspuns:

Lasand la o parte intrebarea, sunt curios unde-i urgenta...

| TTdsIulia a răspuns:

Toate saruturile sunt " super " si " de neuitat " daca sunt cu persoana iubita. important este sa fii tu cand saruti. sa faci asa cum te simti tu bine si sa nu stai stresata ca ar putea sa nu ii placa partenerului happy daca te iubeste atunci orice ai face o sa ii placa.iar daca nu sti. lasa-te pe mana lui big grin:* sper ca te-am ajutat

| Atâtdedulce a răspuns:

Sărutul din şi cu dragoste.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

sarutul frenchlove struck

| stephania a răspuns:

Dupa ce ne-am mozolit, m-am trezit cu o guma in gura.

| Kafu a răspuns:

Frantzesc big grin