| XdeaaX a întrebat:

Care este cel mai pervers lucru pe care l-ati facut pana acum?

12 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, mi-am facut tema la mate...

| harciog a răspuns:

Vai de mine, vai de mine...pe bune ca nu pot sa vorbesc.E vorba despre orgii prelungite in care nu mai tii cont de nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| andru8700 a răspuns:

Eram cu prietena mea cea mai buna,vineri in Mamaia(Constanta),stateam pe banca si ne uitam dupa barbatii batrani, care este cea mai buna partida, ne gandeam pe care sa il agatam.

| XdeaaX explică:

Iai dat lu mata nu mamei

| XdeaaX explică:

Vaide voi

| ElvisTare a răspuns:

M-am uitat peste intrebarea ta

| blanOs a răspuns:

Am ****o pe una intre tate pe la spate!

| XDoctor a răspuns:

Pai cel mai pervers lucru... am facut o laba in fata blocului:-s:-s!
funda?

| Guestbooss a răspuns:

Te-am **** pe tine in pi#^a si in c*r si ti-am dat la mu*eee

| BryanDades a răspuns:

I'am lins sfarcurile iubitei in autobuz big grin