| mydarkestdays a întrebat:

Care este diferenta dintre a face sex si a face dragoste dupa parerea voastra?

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Se numeste sex atunci cand nu sunt implicate sentimente. faci asta doar pentru placere.
se numeste dragoste atunci cand faci asta cu persoana iubita. cand simti ceva pentru cel/cea de langa tine.

| Cristina45 a răspuns:

Cand faci dragoste pui suflet iar cand faci sex cu o persoana oarecare nu pui suflet uneori pentru unele fete poate fi dureros ca baieti vor sa se simta ei bine big grin funda? puppy dog eyes

| Mαdαliηα a răspuns:

Buna intrebarea asta.
Daca vezi o fata pe strada si iti face cu ochiu o duci intr-o camera de hotel/boscheti si faci SEX.
Daca iubesti o persoana si se iveste ocazia sa va iubiti prin saruturi mangaieri. Mai deschizi si o sampanie si abia lumineaza in camera niste lumari aia cu siguranta se numeste DRAGOSTE. happy

| DaniAdrian a răspuns:

Pai sa faci sex sau dragoste nu e tot una?

| ElleElly a răspuns:

Prima data cand faci cu persoana iubita se numeste dragoste, dupa aceea se numeste sex.

| FloriNk a răspuns:

Dragostea se face cu foarte multa pasiune Sex-ul thinking, sex-ul nu este nimic doar vrei sa o fu*i...

| D4ny3l4 a răspuns:

Una mare sexul il fac animalele acu la bun adica e doar de placere, fara a tine la cineva, insa cand faci dragoste cu cineva pui suflet si va aratati sentimentele unul fata de celalt.