| Elena_9064 a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai frumos film de dragoste?

Răspuns Câştigător
| Ramona1 a răspuns:

Waiting for forever, a walk to remember

10 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Titanic (versiunea a 2-a).E mai tare ca Titanic simpluwinking

| bsb a răspuns:

The Notebook (o sa mori de plans)

| andra_9015 a răspuns:

Pai...dupa parerea mea cred ca cel mai frumos film de dragoste este 'Titanic'.happy

| Elena_9064 explică:

Anjaana Anjaani este superbwinking

| Elena_9064 explică:

Bv Ramona ai dreptate filmele acelea st superbe. Felicitari.:XDar si filmul Anjaana Anjaani este si mai super sper sa va uitati la el.:X

| Ramona1 a răspuns:

Multumesc.Ma bucur ca te-am ajutat:*

| CNP a răspuns:

Love me if you dare.

| SorinaM30 a răspuns:

thinking Sunt multe. Mie una mi-au placut mult : "The proposal", "My sassy girl", "Two weaks notice", "Leap year" [astea sunt mai mult comedii-romantice], dar de dragoste asa...tot Titanic ramane cap de lista. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Casablanca

| Pissy16 a răspuns:

Filmul asta e superb. deci cam eu spun ca acest film e cel mai frumos "Cu cat judeci mai mult, cu atat iubesti mai putin! "... bafta sper ca ti-am fost de folos pa pa