| anonim_4396 a întrebat:

Care este formula cu care v-ar placea sa fiti alintate de catre iubitul vostru?

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Imi place mai mult sa fiu respectata decat alintata! Pentru alint nu-mi trebuie formule, e suficient un sarut de multumire!

| Dizzydizz a răspuns:

Bebirehee hee

| lyrics a răspuns:

Mie imi zice ratuscablushing
cateodatabig grin
st f multeee formule:*

| shtephie a răspuns:

Ingerash :X

| Just a kid a răspuns:

Km imi zicea..."mamy"sadca nu-mi mai zice.si nu as vrea sa-mi mai zica altul la felsad

| deeeeeeaaa a răspuns:

Iubi. iubitha. bebe ...biby. in afara d "pisi" yax nu`mi place alintul astah :d

| ----:anonim:--- a răspuns:

Nu mi-ar placea ci chiar sunt alintata:Xingerash, sufletel, iubire etctongue

| Cumătru de la Galați a răspuns:

Integrală de la 0 la infinit din f(t) * e la -st dt

| RainBow_2697 a răspuns:

Putzalaughing

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

Iubitul meu imi zice :"bitha mea mumoasa"