| biencutza17 a întrebat:

Cum s-a întâmplat sa fiți împreună cu iubitul/ a vostru/a?

18 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
L-am vazut l-am placut, dupa 2 ani ne-am regasit si am facut revelionul impreuna, dupa 3 luni ne-am unit destinele si au trecut 27 de ani si 2 ingerasi minunati happy
O seara bunahappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Dupa 2 ani? pai a plecat in armata sau ce?

| Doub a răspuns (pentru caramela):

Ioooi, cât de drăguţ.
Să vă trăiască!

| caramela a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing NU..asa a fost conjuctura, eu ram in vizita la o matusa si asa l-am cunoscut, am plecat si ne-am regasit dupa 2 ani. avea armata terminata, avea serviciul lui, numai ca eu eram din alt oras si nu visam la acea vreme la o relatie.
Dar soarta a facut sa ne reintalnim si sa ramanem impreuna.
O seara bunahappy

| caramela a răspuns (pentru Doub):

Multumesc frumos si sa traiasca la toata lumea happy
O seara bunahappy

| Doub a răspuns (pentru caramela):

De asemenea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru caramela):

Am inteles. totusi am ras la " dupa 2 ani ne-am regasit si am facut revelionul impreuna", mai vorbim urat de generatiile din ziua de azi laughingwinking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

One night stand

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Biencuta dragă, nu s a intimoplat deloc, nu am pe nimeni, si vreauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu pe cineva, o fătuță.

| SkyPilot a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Si o sa ii cumperi multi pantofi cu toc? happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SkyPilot):

Normal ca o sa i cumpăr

| eugenl a răspuns:

Deocamdata inca nu. Apropo, e frumoasa povestea cu regasitul dupa 2 ani.

| SkyPilot a răspuns:

Nu trebuie sa te superi pentru o gluma happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a întâmplat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a întâmplat și nici nu o să se întâmple.

| ReZiSTorr a răspuns:

Am cunoscut-o intr-o tabara.ea avea 11, eu 12. prima data am fost prieteni, am tot vorbit, ne-am cunoscut foarte bine, iar anul trecut, chiar azi, a fost prima zi imprena, adica ca iubiti ma refer, cum sunt si in ziua de astazi tot cu ea si o iubesc la fel ca la inceput

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Si ati facut nebunii in camera voastra cand ati fost in tabara? sa nu ati putut din cauza restului de 10 persoane care stateau cu voi in camera?

| Ayakawelwel a răspuns:

Ehh,de ce te intereseaza pe tine astea?