| anonim_4396 a întrebat:

Care este lungimea medie a penisului in Romania si in general?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In Romania, sunt mult mai mici, dar international:
Mediu 14-16cm
Mare - peste 18 cm
Foarte mare - peste 20 cm

| corbulalbrosu a răspuns:

Conform statisticilor publicate, barbatii romani sunt destul de slab dotati, fiindca lungimea medie a penisului lor este de 12, 73 cm (ca medie generala). Astfel ca NU este exclusa posibilitatea ca si in cazul romanilor unii sa aiba-n pantaloni un biet si amarat ''serpisor'' iar alti un splendid... anaconda. :))
Conform masuratorilor efectuate de experti, medici, sexologi si cercetatori care lucreaza pentru fabricile de prezervative, a reiesit un clasament al lungimii penisului in diverse tari dar si a unor populatii existente in anumite regiuni ale Terrei :
http://www.buzznews.ro/......ri-studiu/

| Emilian65 a răspuns:

Intre 12-13 cm.

| alina2k18 a răspuns:

12,73 cm din pacatewinking
laughing

| Alexandrionelu a răspuns:

Pe TPU, media este de 20 cm laughing laughing laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Swae a răspuns:

Te simti mititel?