| Simona1231998 a întrebat:

Care este marimea minima a lungimii penisului la baieti la 17 ani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Aceeasi lungime pe care o are si la 16 ani, ca atunci se opreste penisul din crestere.
Totusi, depinzand de mostenirea genetica de la taticul lui poate a o aiba oricat intre 10 cm si 18cm

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vrei sa stii daca ai nimerit-o pe cea mai mica, sau?
Una banala cred ca are vreo 13-14 cm. Majoritatea se lauda cu un 16-18
Deci una mica merge spre 10cm, presupun.

| Emilian65 a răspuns:

12-13 cm.

| Goete a răspuns:

Simona1231998,
Al tau ce marime are?

La 17 ani trebuie sa aiba macar 17 cm, daca nu, nu e bun

| FredericChopin a răspuns:

A cam cat de mica ceva in genul "mini lite" nu stiu e alegera ta depinde ce vrei

| davidadrianvladut1 a răspuns:

Nu știu

| Simona1231998 explică:

E una mica mica nu stiu voi ce ziceti fetelor sa il las? voi ce ati facedaca ar avea una cea mai mica foarte f mica? Nu stiu parca zici ca are o boala ceva mai e e...

| Andycrazy67749668547 a răspuns:

A pai depinde el tot creste pana la 18 parca asa ca mai ai/are