| Marius22222222222 a întrebat:

De ce unii baieti sunt asa preocupati de marimea penisului? adica degeaba mare daca habar nu au ce sa faca cu el.

Răspuns Câştigător
| AndreeaWTS a răspuns:

Probabil ar trebui definit ce înseamnă penis mare.
Că poate avea 22 cm și subțire ca un hot-dog. Orice fată ar prefera un penis de 17 cm dar corect proporționat.
Iar eu nu aș spune "să știe ce să facă cu el", că dacă face doar cu penisul iar el e un mare bolovan care funcționează ca o motopompă... mai bine te lipsești laughing

19 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E o prostie sa te preocupe marimea si nu functionalitatea lui, mai nasol e sa o ai stramba, gen boala Peyronie sau sa fii impotent, sau la fel de rau sa fii infertil. Astea sunt adevaratele probleme ale sculei noastre, sau cel mai rau cancerul de testicule, e cumplit numai cand auzi asa ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Perfect adevarat ce ai spus, Marius. Degeaba ai penisul mare daca nu stii ce sa faci cu el. Intai invata ce trebuie sa faci cu un penis si apoi sa te preocupe marimea penisului.

| alina2k18 a răspuns:

Stie femeia ce sa facawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza filmelor xxx, și am unora ce cred ca le știu ei pe toate și ce vor femeile, total eronat, nu toate sunt interesate de acest aspect. Alea sunt nimfomane care sunt interesate doar de mărime și nu caracterul omului.

| Lorena6879 a răspuns:

Iubitul meu are penisul 16 cm și circumferința 13 cm. E numai bunhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lorena6879):

Bon apetit rolling on the floor

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte amuzant, spune tu ca nu sunt frumoasă happy laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lorena6879):

Mai ma uit câteodată din greșeală intenționat la poza ta dar ai iubit asa ca viata mea e tare trista rolling on the floor da, ești o prințesa de fata, Dumnezeu sa le de a sănătate părinților ca o conceput o ființă asa minunata ca tine. Dacă se vedeau și ochișorii cred ca ma îndrăgosteam, e norocos iubitul tău ca te are. Acum hai pa ca de frumoasa ești frumoasa de deșteaptă ești frumoasa:*

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms mult :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lorena6879):

Sa fi cuminte, și sa îți asculți părinții.

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Desigur. tot timpul i-am ascultat și i-am ajutat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lorena6879):

Bravowinking

| Lorena6879 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms ai grija și tu de tinekiss

| LoveSleep a răspuns (pentru Lorena6879):

Singurul lucru mai ireal decât prietenul tău e poza ta de profil.

| Lorena6879 a răspuns:

Nu prefer ditamai micunelata secretă laughing

| Hela a răspuns:

Unii baieti sunt preocupati de marimea penisului pentru ca la unii dintre acestia nu e valabila expresia "nu marimea conteaza, conteaza sa stie ce sa faca cu ea" si cu asta am spus tot laughing

| TheWolfOficial1 a răspuns:

E la "moda" ca oamenii ca faca misto de altii pe chestia marime, din cate am observat. Pot fi mai multe motive, si depinde de pers.
Ar putea avea legatura si cu ce se promoveaza ca imagine; forme proeminente, corp lucrat etc.

| DAVIDANDREI222 a răspuns:

Nam habar de ce?