| anonim_4396 a întrebat:

Care este marimea normala a penisului la 15 ani? fundawinking

Răspuns Câştigător
| pink10 a răspuns:

Stiti voi ceva, va zic asa ca de la fata la baiat happy Poate sa fie ea si de 20 de cm, daca nu face treaba degeaba laughing Asa ca nu va mai stresati cu marimea tongue Sa nu te lase la greu, asta conteaza :*

3 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,nu exista un standard,o marime anume,fiecare baiat se dezvolta in felul lui si nu inteleg de ce baietii sunt asa obsedati de marimea penisului,accepta-te asa cum esti,oricum ar fi e important sa fi sanatos,nu te mai stresa cu marimea, oricum te vei mai dezvolta, baietii pana pe la 20 de ani se dezvolta, fetele cam la 18, mai este timp sa cresti.

| Stunt3r a răspuns:

15 cm

| jaga_7779 a răspuns:

Cauta pe google. probabil cam 13-14-15