| User252426 a întrebat:

Care este marimea normală și medie a penisului? Am 13cm, este bine?

Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

Sunt cred ca minim o mie de intrebari pe tema asta. Da, este bine. Marimea medie este undeva in jurul valorilor de 13-15 cm, deci esti bine.

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da frate ai inteles foarte bine

| Mosotti a răspuns:

E f bine, stiu pe cineva care o are 13-13, 5 in erectie si are la gagici de rupe, deci stai linistit, rupet tot, dar arata f atractiv la figura, e frumusel, de la 15 ani mureau femeile dupa el si erau multumite dupa prestatie.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai 13 ani, este bine.

| Invictusman a răspuns:

Exact cât ai menționat tu în propria întrebare.

| DenqOO a răspuns:

Copii de 13 acum 20 : Vreau sa iau 10 la mate
Copii azi :

| Jugoslavije a răspuns:

Daca gagica-ta sau viitoarea ta gagica e multumita ce mai conteaza parerea noastra?

| pamfilbarosanu a răspuns:

Din lateral?

| AmProblemeMaiMari a răspuns:

Nu este bine sefule... e mica. ti-o maresc eu cu gura