| GeosBIOS a întrebat:

Care-i gestul cel mai "minim" ca gravitate, pentru care v-ati parasi iubitul / iubita?

4 răspunsuri:
| xSweetAnGeLx a răspuns:

Pai. daca iti e iubita. inseamna ca ti la ea. corect?
cel putin asa vad eu lucrurile tongue
si daca chiar iubesti. poti suporta multe pentru ea happy
mrg. pana la faza cand ea incepe sa isi bata joc happy
dar ca sa iti si raspund direct la intrebare tongue
daca chiar vrei sa te desparti de o persoana. o faci happy daca nu. lupta pentru rel aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as parasi iubitul daca s-ar uita foarte insistent la una, in timp ce eu sunt langa el si ii fac declaratii de dragostelaughing
Sau ceva de genu'...

| SuperGirl8 a răspuns:

L.as parasi daca s.ar uita dupa altele, sau daca m.ar minti cu ceva grav.

| Mookie a răspuns:

straight face Cum să-l părăseşti doar pentru că priveşte? hellău! DOAR PRIVEŞTE! Admiră şi trece strada. Avem privirea selectivă, ne place frumosul cu toate că nu îl păstrăm întotdeauna. Admirăm şi trecem strada.
on: aş părăsi-o doar dacă nu mi-ar împărtăşii sentimentele.