| codrut97 a întrebat:

Ce ati face in cazul in care iubitul/iubita te-ar parasi? Eu m-am despartit de o fata si parca sa sfarsit lumea. Numai ca nu pot sa o uit, cu ea in gand ma culc, cu ea ma trezesc. Ce as putea face sa trec peste asta? Va rog,
AJUTATI-MA.

Răspuns Câştigător
| KarmaChameleon a răspuns:

Stai liniștit că nu o să țină la infinit sentimentul ăsta.O să te obișnuiești cu gândul. oricum încearcă să nu stai în pat toată ziua gândindu-te la ea. Ocupă-ți timpul cu chestii care îți plac.Baftă și ai grijă de tine!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In timp te vei obisnui cu ideea si o sa uiti de ea, pana atunci mai suporti si tu ca nu o sa mori.

| misss a răspuns:

Pai in primul rand ocupati timpul cu orice.Tot timpul sa fii ocupat cu ceva, sa nu ai timp sa te gandesti la ea.Incearca sa iesi mai mult cu prietenii tai, sa te distrezi.