| marianraz23 a întrebat:

Care-i treaba cu funda aia?

4 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Imi place modul cum ai adresat intrebarea laughing

"treaba" este urmatoarea : in momentul in care cineva raspunde la intrebarea ta tu poti vota raspunsul drept ( folositor,nefolositor, amuzant, inteligent sau stupid) sau il poti desemna castigator daca acesta te-a ajutat foarte mult

sper ca ai inteles happy

| angelina_2665 a răspuns:

Funda inseamna ca raspunsul carui ii oferi funda e cel mai bun! adica ii oferi locul intii

| KellyK13M a răspuns:

Ca si cum ai primi o medalie in realitate, nu ai ce sa faci cu ea dar semnifica ca ai raspuns corect.

| Sky_6013 a răspuns:

Funda o primesti pentru a-ti creste punctele. Acorzi o funda raspunsului pe care ilk consideri cel mai folositor, cel care te-a ajutat cel mai mult. Succeshappy:*