| BabyBlue16 a întrebat:

Care`mi da si mie niste status de tristete si dragoste noi din 2o11?
Cele mai multe si mai frumoase`primesc fundita :*:*.

Răspuns Câştigător
| euI a răspuns:

Http://messok.ro/tag/statusuri-triste/

Ma multumesc sa il am doar in gandurile mele.nu vreau mai mult decat sa il pastrez in amintirile mele.nu cer mai mult.nu imi permit mai mult decat sa il iubesc in tacere…niciodata nu va trece iubirea pentru el…

E de ajuns s` spui cat d`mult m` iubesti, e d`ajuns s` stii dar de adese0ri gresesti. Spui ca tot ce`ai avut d` prets tuu mi-ai dat, insa krd ca prea us0r d` noi ai uitat...

Ai visat, ai sperat, ai pierdut...ce mai conteaza? Mai poti pierde, mai poti visa, mai poti invinge! asta conteaza!

♥ Promisiuni uitate, nepasate, Amintiri si vise destramate, Vorbe sincere ce au trecut pe langa noi, Imagini derulate cu noi amandoi.

•.`Acum regreti sh tu sh eO,insa eO my putin caci acum un alt baiat p drum d mana tzin. el m`a facut s uit,s sper, s cred in vise. Ceea ce tu mi-ai interziS, mi-a desChis pOrtzile inChise.`! [:♥

Am o inima care la doi se imparte/Esti aproape, si totusi atat de departe/Departe.

Au ramas amintiri bine pastrate in mintea mea./Si nu ma deprima,/Te port in inima,/Acum cand totul se termina,/Cu o lacrima.

Desi am trecut prin multe, suntem inca impreuna `. Caci nu poti sa cazi, cand tii pe cineva de mana >

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Am vrut s uit tot ce a durut.s intorc paGina si s spun : A trecut. nu'mi mai pasa ce a fost candva. alta sunt acum. si alta e viata mea.

sunt amintirile de care mi-e dor.sunt clipele care inca dor.sunt soaptele care imi vin in minte.pentru tine 1000 de cuvinte

cred ca ar fi mai bine sa ma opresc.nu e timpu sa iti spun acum ca Te Iubesc

o lacrima n-as mai varsa.nu vreau sa vezi durerea mea.tot ce-a fost ca un parfum.tu ai prefecut in scrum. eu te port mereu in gand.mai da-mi tu lacrimi sa plang

mie imi plac toate nu stiu care iti plac tie asa ca am pus mai multe:*

3 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Chestia e ca astea din 2011, sunt depasite.
Din iulie au iesit alea pe 2012!

| dibiiilixuuu a răspuns:

Skumpa`...`nu te supara dar eu nu o sa dau`copy-paste`...intra pe lipiciosii.ro e cel my taree site pentru status eu d acolo lhe iau` tongue

| BabyBlue16 explică:

Eeh 2o11 sau 2012happy.