| barbualexandru a întrebat:

Care sunt calitatile care trebuie sa le aiba un porno-star?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocoshelu dresat pan'la loc comanda. Apoi trebuie sa fie complet epilat, inclusiv in cur si sa n-aibe hemoroizi. Iar la auditie am auzit ca ajuta daca ai cocoshelu un pic spre dreapta, ca sa arati interes si dedicatie pentru meseria asta. fundita?

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

In primul rand, e cazul sa aiba un aspect placut si o experienta in ceea ce priveste raportul sexual. Mai exista ceva important, lucru omis de cei care au raspuns anterior, si anume, trebuie sa aiba capacitatea de a mima orgasmul.

| Derye a răspuns:

In principiu un cuculet mare si un creieras micut, dar poti cauta pe net Dudu Steel si te informezi.

| Miauti a răspuns:

Sa arate sexy, sa rezite, sa fie ateu.

| mary123 a răspuns:

Pai ma gandesc ca in primul rand trebuie sa aiba tupeu, pentru a putea face ceea ce face in fata camerelor. Ca fata trebuie sa fie sexy, sa poata intra in orice rol, sa fie dispusa sa fie umilita, sa stie sa urle [: ))) ].

Ca barbat cam tot acelasi lucru, doar ca ei nu trebuie sa urle.

Răspuns utilizator avertizat
| nuta a răspuns:

Mare'n treaba... sa compenseze si ce nu are suslaughing

| TEIRAU a răspuns:

Ca barbat nu ai cum sa mimezi orgasmul. la barbati orgasmul = ejaculare. oricum iti dau aia o plasa de pastile daca nu ai erectie, si mai exista si preludiul pe care il face "colega de pat". daca nu esti timid nu ai nici o problema. si ink ceva, trebuie sa fii macar "mediu". da asta se poate rezolva in cateva luni cu reteta potrivita. bafta si poate te vedem cu profa pornolaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu aiba stima de sine; sa nu se respecte; sa fie obsedat de celebritate si atentie; sa puna mai multa valoare pe bani decat pe propriul corp; sa nu aiba demnitate; sa fie teribilist; sa se drogheze (optional).

| controlled a răspuns:

Sa i se scoale cand pocneste din degete? thinking nu stiu zic si eu.