| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni un porno star? Cred ca am tot ce trebuie pentru a deveni porno star, intrebarea e unde pot sa ma duc unde cum cum?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma intrebam la ce te referi cand spui ca ai tot ce iti trebuie. In tot bagajul asta ai si respectul de sine? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Jazzberry12 a răspuns:

Epic.

| RazvanAttilaRus a răspuns:

Eu zic sa nu faci acest pas in viatawinking

| lorelayilynn a răspuns:

Cine te a ranit mama atat de rau? daca arati atat de bine pentru asta, ca presupun ca si asta e. de ce nu incerci in modelling. oricat de mare e disperarea/saracia exista o cale decenta de a scapa intotdeauna

| Cristian_Belcescu_1986 a răspuns:

Alecugeorge77 baga id ul tipului asta si discuta cu el se ocupa cu asa ceva