| RaulMA a întrebat:

Care sunt cauzele pentru care un băiat se distanţează de iubita lui? Fara înşelat, ca nu e cazul. Vreau sa stiu motive. Adica gen,, egoismul, modestia,,

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lipsa increderi, plictiseala de acelasi rutina, isi place de alta fata si nu scapi de actuala, numai face aia sex cu tine cum facea o data, simti ca e ipocrita si joaca teatru, motive sunt destule

| corbulalbrosu a răspuns:

Obisnuinta, plictiseala, lipsa de comunicare sau altfel spus intr-un singur cuvant....rutina.

| Freya1 a răspuns:

Nu sunt alea motivele eu cred ca daca nu este vorba de altcineva atunci poate s-a plictisit, ia trecut dragostea sau nu te-a iubit niciodata, te comport rece diferit si nu ii mai acorzi atentie, nu te mai ingrijesti nu iti mai dai interesul...

| Aleeanyaone a răspuns:

Bună!
Pot fi multe cauze, dar uneori băieții au nevoie de puțin spațiu sau sa îi laşi puțin singuri pentru a se linişti că au si eu problemele lor.Eu cred că acesta ar fi motivul. Sper că te-am ajutat