| shadow23 a întrebat:

Care sunt cele mai bune laptopuri in jur de 20 de milioane? Funda ~!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am Toshiba la 2160 Ron.Nu am probleme(deocamdata). Dell sunt mai bune dar sare bine de 2100 Ron.

| Heng a răspuns:

Asus, de care am eu, e foarte bun, am dat 500 de euro pe el, din Spania, dar iti pot recomanda si un TOSHIBA, ACER sau Sonny.Suces!

| Crissuuu a răspuns:

ACER...
d-asta am eu. e superlove struck

| RALce a răspuns:

Hp... e cea mai buna firma de calculatoare:Xau mai multe persoane pe care le cunosc si am invatat la informatica ca e cea mai buna dintre toate:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca'l cumperi pentru dragoste si sex... ummm ia d'ala mic.