| sweeftw a întrebat:

Imi puteti spune va rog niste laptopuri bune pana in 17 milioane si care e cea mai buna companie de laptopuri?:d

Răspuns Câştigător
| Amaterasu a răspuns:

Http://www.emag.ro/.......RN50C.088 Scuze asta e link-ul bun:D.

10 răspunsuri:
| Amaterasu a răspuns:

Cel mai bun laptop (mai puternic) este Alien Ware.Dar costa prea mult pentru bugetul tau.Ti-as recomanda un Dell, Thosiba sau Samsung.big grin

| gabiforstory a răspuns:

Din cate stiu Apple sau Vaio! Dar daca vrei laptop bun pana in 17 milioane doar de pe okazii, dar daca vrei direct din magazin, nu prea sunt bune happy

| gabiforstory a răspuns:

Nu sunt bune referindu-ma ca sunt ieftine si nu sunt de calitate, daca vrei unu bun si din magazin duce undeva la 20-30 milioane...
Funda happy?

| ProSys a răspuns:

Salut.
Cea mai "buna" companie producatoare de componente IT este Apple. Daca vrei ceva bun ia-ti un Macbook de la Apple, ii pui un Mac OS X Leopard sau ce ti se potriveste si nu ai treaba, insa cel mai ieftin Macbook pe care il poti utiliza pentru strictul necesar costa undeva pe la 20-30 de milioane. Daca bugetul tau se reduce la 17 milioane ti-as recomanda un Lifebook de la Fujitsu Siemens.E dotat cu procesor Intel Core i3 si RAM-ul e bunicel(2 GB).

Succes in alegerea laptopului! happy

| sweeftw explică:

De la Apple am iPad si intr-adevar e foarte bun dar la laptopuri nu cred ca e cea mai buna alegere pentru ca din cate am auzit pe produsele Apple nu poti folosi produse downloadate.

| sweeftw explică:

As vrea ceva mai concret ca stiu si eu numele companilor...ma refer la linkuri sau ceva big grin

| Amaterasu a răspuns (pentru sweeftw):

Vrei sa fie special ca sa te joci sau obisnuit?

| sweeftw explică:

Sa se miste bin, adica sa aiba un procesor maricel si in jur de 2 GB de RAM...placa video nu ma intereseaza happy

| Amaterasu a răspuns (pentru sweeftw):

Http://www.emag.ro/......088.Pentru cerintele tale eu zic ca asta e super bun.:D

| Amaterasu a răspuns (pentru sweeftw):

Http://www.emag.ro/.......RN50C.088 Scuze asta e link-ul bun:D.

| Teolic a răspuns:

HP-ACER-DELL gasesti si cu 17 milioane stai linistit, cu procesor 2, 2+, ram 2gb+, si hard 300+...