| V9uG a întrebat:

Care sunt cele mai bune pastile pentru ejaculare precoce? Am încercat maraton, tianli, erecta, pops cialis și nu m-au impresionat. Dau funda

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In cazul asta, daca deja le-ai incercat pe toate, mergi la medic, ca problema ta are alta natura mult ami serioasa!

| V9uG explică (pentru Violleta2022):

Am fost la medic, mi-a zis ca nu am nici o problema, dar alții cum duc câte o ora, doua? Eu mai mult de 15 min nu duc. am momente când merge 15 min dar sunt momente când durează și câteva zeci de secunde. nu am probleme de potenta doar ca vreau sa meargă mai mult și caut pastilele potrivite.

| Robert265 a răspuns:

Mai fa pauze și când aproape îți vine ține strâns penisul și nu te grăbi să penetrezi...și când penetrezi imaginează ți că faci masaj nu sex dacă înțelegi.,. 15 min nu e grav doar că trebuie să îți mai cunoști corpul pe tine câți ani ai?

| MariaJust a răspuns:

Dacă nu te-a impresionat Cialis cel mai probabil nu te va impresiona nimic si cum spune Violeta mai sus trebuie sa mergi la medic

| RecuperatorulDeInimi a răspuns:

Salut, V9uG! Eu ti-as recomanda sa iei pastile ca sa nu ejaculezi precoce! Dar, ca sa iti raspund, totusi, la intrebare, iti recomand Titan Gel! (astea sunt spusele doctorului Sugma, cauta pe net, daca nu il stii). Sanatate si la cat mai multe b*ci sparte!