| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt motivele pentru care un barbat ar refuza sa iasa cu o femeie la intalnire (in afara faptului ca ar fi insurat)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot fii multe chestii. Printre care si aspectul fizic,
Treci mai departe si nu te mai plange ca te-a refuzat un barbat. Sincer tu macar ai avut curajul sa inviti unu la intalnire fata de altele care nici atât nu au curaj, din frica sa nu fie respinse. Se asteapta ca barbatul sa faca toata treaba doar pentru ca ele au vagin intre picioare. Si majoritatea nu aratã cine stie cat de bine.
I-a imagineazati numai cati barbati sunt refuzati sunt refuzati in fiecare sec, din n motive si altele râd de ei.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu vrea sa cheltuie bani, lipsit de speranta, asteapta femeia artificiala, poate sa aiba o papusa de silicon in casa, e dezamagit de femeile reale care au viata ca tine.

| ℓαυяα a răspuns:

Probabil femeia respectiva nu îl atrage

| Andreeush a răspuns:

Poate nu îl atrage acea persoană sau poate are pe altcineva.

| Hammurabi a răspuns:

De ce ar accepta să iasă la întâlnire cu o femeie care nu-l interesează?
Motivele pot fi o grămadă : nu te place, nu ești genul lui, nu-l atragi, nu te găsește deloc interesantă, etc.

| Plato a răspuns:

Cred ca sunt mai usor de mentionat motivele pentru ca ar iesi cu ea. Sa nu iasa cu ea sunt multe motive posibile.

| Paul754880338 a răspuns:

Primul motiv ar putea fi IQ-ul mult sub nivelul minim.

| Issabelle6789 a răspuns:

Asa cum o femeiebeste atrasa de un barbat asa si el poate fi sau nu atras de o femeie deci atractia fizica e foarte importanta.

Apoi mai poate exista si faptul ca poate el nu isi doreste o relatie.Sunt barbati care nu simt sa aiba o relatie(care nici nevoie de sex nu au asa mare).

Printre altele ar mai putea fi:vrea sa se axeze pe cariera deci nu are timp, poate vrea ca el sa cucereasca si nu femeia, nu are timp. Sunt foarte multe cauze la fel ca si in cazul fetelor.