Anna
| Anna a întrebat:

Care sunt primele 3 lucruri pe care un baiat le detesta la o fata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cred ca cicaleala, mintea obtuza si gelozia excesiva.

17 răspunsuri:
Anna
| Anna explică:

Sariti cu raspunsuri baietitongue

assiris
| assiris a răspuns:

Minciuna, cicaleala, sa nu taca atunci cind trebuie.

eileen
| eileen a răspuns:

Prietenul meu gabi raspunde:
1. Tonul necivilizat, ascutit, zgomotos, necioplit.
2. Inselatul.
3. Minciuna.

| DenissaDeea a răspuns:

Gelozia abuziva, minciuna, tradarea in dragoste, ne potrivire de caracter, reprosurile etc.

| otypa a răspuns:

In primul si in primul rand este minciuna
in al 2-lea rand infidelitatea
iar in al3-lea rand criza de gelozie

| ada a răspuns:

De exemplu iubitului meu nu ii place sa fiu exagerat de geloasa, cicalitoare, mincinoasa(cred ca minciuna nu e agreata de nimeni)

| ada a răspuns:

Iar cand spun minciuna ma refer atat la vorbe, cat si la infidelitate.

cristian
| cristian a răspuns:

1.Infidelitatea,
2. Minciuna,
3.Grobianismul.

| cristi a răspuns:

Eu de obicei detest fetele care impacienteaza si intra in panica din orice motiv stupid, care nu stiu sa reproseze ceva pe un ton civilizat, si cele certate cu sapunul.

| Dl.Inginer a răspuns:

-neseriozitatea(sa flirteze si cu alti baieti)
-gelozia
-si nu-mi plac fetele care nu se respecta si nu se ingrijesc

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Pune-i numai pe baieti sa raspwinking
si idem de sus big grin

| marina_7216 a răspuns:

Eu cred ca pe langa cele spuse pana acum poate fi si prestigiul fetei. nu stiu daca este neaparat rasp la intrebarea ta dar eu asa cred, ca ii intereseaza si tin cont si de acest aspect. pe langa minciuna si gelozie

| LittleZyzy a răspuns:

Pai ar fi mai multe, dar daca u zici primele 3 lucruri, cred ar fi:
Sa-l cotrobaiesti prin buzunare, in portofel, sau sa-i verifici agenda telefonului.
Crizele de gelozie, posesivitate,`privare de libertate`.
Sa fie inselati...chit k nu tin la tine ei tot se ataca...orgoliul masculin.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

1. Fitele
2.Crizele de gelozie
3.Nesinceritatea

| white a răspuns:

As putea spune ca pe primul loc este gelozia fara un motiv concret, in al 2-lea rand esti nesinceritatea, si dupa cum am observat LittleZyzy precizeaza ca barbatii sunt orgoliosi, e adevarat, dar si voi fetele aveti mandria care este al 3-lea lucru pe care il detest. sper ca nu am fost dur cu voi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gelozia, infidelitate, nesinceritate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi plac fetele care cred daca au un prieten cred ca pot face orice din el, sa nu fie geloase daca vorbesc la telefon cu cineva si sa nu fie cicalitoare.