| d3javw a întrebat:

Care sunt primele lucruri la care se uita fetele cand caracterizeaza un baiat?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La păr, ochi şi înălţime laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata... e greu sa spui. E chestiune de gust

| kyliejenner a răspuns:

Depinde de fata

| Your5angel a răspuns:

Toate fetele se uita in primul rand la aspectul baiatului, fii sigur ca nici-o fata nu o sa se uite la un baiat neingrijit sau murdar deci asta e primul lucru la care noi atragem atentia. Apoi urmeaza caracterul baiatului, pe care il analizam dupa glumele sau dupa comportamentul sau fata de noi. Sa nu uitam si de stilul unui baiat care e o trasatura foarte importanta. Eu cam asa as clasifica ceea la ce atrag eu atentia, dar asta difera de la fata la fata. Totusi, fii sigur ca fetele observa tot, deci daca le doresti atentia ar fi bine sa faci impresii bune si sa urmezi tot ce am scris mai sus.winking