| B3R34DY a întrebat:

Care sunt punctele sensibile ale unei fete cand e vorba de sex?

Răspuns Câştigător
| irina4219 a răspuns:

Oameni buni, apreciați băieții/bărbații care pun astfel de întrebări și pe care ii interesează și de fata de lângă ei, si nu ii mai luați la mișto. Cât despre întrebarea ta, la cam toate fetele punctele sensibile sunt zona intimă în sine ( unde trebuie sa fii foarte fin cu atingerile ) și sanii - zona in care orice atingere trebuie sa fie delicata. Acum depinde și de fata, mai ales daca e și la început s-ar putea sa fie mai dificila din punct de vedere emoțional și să aibă nevoie de răbdarea și sprijinul tau, atât în timpul preludiului cât și după, dacă vrei detalii poți căuta singur, sunt suficiente site-uri, cum nu sunt multe fete de genul ăsta nici eu nu stau sa-ti scriu o listă. Tot respectul pentru astfel de întrebări!

| B3R34DY explică (pentru irina4219):

Multumesc! Stii cum e, traim intr-o tara in care toti sunt experti, nu mai poti pune intrebari, ca-ti sare lumea in cap!

| irina4219 a răspuns (pentru B3R34DY):

Da, ne credem experți, dar dacă ne uităm ce întrebări sunt la categoria "dragoste și sex". doar adolescenți speriați de o sarcină pe care nu au știut cum să o prevină, neavând pic de educație sexuală. E și normal și important sa pui astfel de întrebări și să te informezi, felicitări

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Clitoris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mintea

| AdioTPU a răspuns:

Sâni, sfârcuri, clitoris.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionel25631203 a răspuns:

Buna seara frate nu exista o regula contează doar sa fiti fericiți

| EdyAnghel a răspuns:

Anus