| Alina_7937 a întrebat:

Care sunt sansele sa raman gravida daca am facut sex, iar prezervativul s-a rupt, dar mie mi-a venit ciclul a doua zi, m-a tinut cateva zile, apoi s-a oprit si peste doua-trei zile mi-a venit din nou, iar acum s-a oprit. Mentionez ca nu am doi ani de cand mi-a venit ciclul si nici nu mi-a curs mult, adica a doua oara imi ajungea si un tampon zilnic toata ziua.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Nu exista sanse. Daca vrei sa fii sigura, fa un test de sarcina la o saptamana sau la 10 zile dupa contactul sexual.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Era ziua in care trebuia sa-ti vina menstruatia? Sau a fost o sangerare intamplatoare?

| Kylexy a răspuns:

Mia bine ia pastila de a 2 zi sa fii mai sigura