| anonim2533 a întrebat:

Care sunt sansele sa raman insarcinata daca m-a dezvirginat fara prezervativ?
Penisul a intrat doar jumatate, nu tot, are 18 cm.
El a spus ca n-a facut l*b* in dimineata aia si cand a curs lichid ca s-a excitat(preejeculator) s-a sters cu prosopul, am vazut si eu ca s-a sters. Nu vreau sa fiu insarcinata, s-a intamplat acum 3 zile, simptome nu am, doar ieri am fost si am facut pipi de mai multe ori.
In timpul penetrarii m-a durut, dar de atunci nu am treaba cu nici o alta durere in zona aia. Am doar 16 ani, nici n-am vrut cu adevarat, el a insistat...

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica te a violat? Cred ca asta e o problema la fel de mare ca faptul ca ai facut sex neprotejat. Depinde totusi de perioada ta fertila nicidecum de cat lung are penisul si cat il baga

| anonim2533 explică (pentru suntserios):

Nu stiu, nu cred.adica eu i am spus sa nu o faca si mi-a spus sa stau linistita ca doar se joaca pe exterior nu o baga, si imediat dupa ce zicea asta si ziceam bine, o baga. Si cand vedea ca ma doare si sar in sis de durere o scotea. Dupa mai statea putin si iar facea asa...imi curgeau lacrimile dar nu ziceam nimic si el nu facea nimic in cazul asta, doar ma intreba daca sjnt bine cand saream de durere.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim2533):

Cel mai frumos mod de a-ți începe viața sexuală.
Și zici că e iubitul tău?big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) Adancimea vaginului intact/virgin, este de circa 9-11 cm. Din acest motiv a fost imposibil sa bage mai mult de jumatate.
2.) Probabilitatea ca barbatul sa reuseasca sa-si retina perfect ejaculare, depinde in primul rand de nivelul experientei sexuale privind capacitatea lui de a controla, coordona, si a se abtine de a ejacula necontrolat. Din nefericire in momentul dezvirginarii majoritatea barbatilor sunt extrem de excitati, (surescitati) si din acest motiv foarte multi nu reusesc sa-si controleze perfect ejacularea.
3.) Este imposibil ca dupa trecerea a doar 3 zile de la sexul de dezvirginare indiferent daca a ajuns sau nu sperma in vagin, nu pot sa se manifeste absolut nici un fel de ''simptome de sarcina'' fiindca asa ceva pur si simplu NU EXISTA.
Fiindca caracteristica principala a ciclul tau menstrual este cea de a fi intotdeauna NEREGULATA, din acest motiv determinarea perioadei fertile a ciclului menstrual devine imposibila. In astfel de situatii toate actele sexuale in mod obligatoriu se intretin doar cu folosirea unei metode de protectie foarte sigure in cazul in care NU se doreste aducerea pe lume a unui copil. Din pacate dar si din nefericire a reusit sa te pacaleasca din moment ce ai fost de acord si AI ACCEPTAT sa te dezvirgineze asa cum a dorit el. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca erai in porioada fertila, este posibil sa fi ramas gravida.

| minrest a răspuns:

Nu conteaza cat a intrat penisul. Sunt sanse sa fi ramas insarcinata, chiar mai mari decat la un act sexual obisnuit. Vezi ca pastila de a doua zi are urmari serioase. Nu se face sex fara protectie. Daca insista cineva sa faca sex cu tine, tu te lasi convinsa, chiar si fara protectie? Bine ca nu stie lumea! Nici nu ar mai sta baietii din zona de altceva, decat sa insiste pe langa tine.

| Emma30555 a răspuns:

Daca nu a ejaculat sansele sunt foarte mici. Perioada fertila este cam la jumatatea, adica daca iti vine la 28 de zile, cea mai fertila zi ar fi ziua 14, perioada fertila ar fi cateva zile inainte si dupa aceasta zi dar cel mai sigur ar fi sa te protejezi si eventual sa nu isi dea drumul in tine

| noink a răspuns:

Atata timp cat nu a ejaculat in tine, sansele sunt foarte mici.
Totusi, ele exista daca spermatozoizii se aflau in lichidul preejaculator, nu e de ajuns doar sa te stergi cu un prosop ca se se elimine tot, el se poate secreta chiar in momentul in care el a intrat in tine.Iti recomand niste lucruri:
1. Vezi daca erai in perioada fertila a ciclului (de la prima zi a menstruatiei, adica a ultimei scurgeri, undeva intre a 10a si a 16-zi as zice ca e un interval de risc)
2. Daca a fost asa, ai putea lua in considerare un risc ceva mai maricel, daca nu, ai putea sta linistita.
3. Poate totusi ar fi bine sa iei o pastila "de a doua zi". Nu poti ramane insarcinata la varsta asta dintr-o asa prostie! Iar pe viitor intotdeauna sa folosesti prezervativ si sa ai grija.

Iti las un link de Youtube care te poate informa in privinta pastilei: (recomand sa te uiti!)
https://youtu.be/b7wMZIciIf8

| anonim2533 explică (pentru noink):

Nu am ciclu regulat ca sa mi dau seama

| anonim2533 explică (pentru noink):

Nu am ciclu regulat ca sa mi dau seama, s-a intamplat acum 3 zile

| noink a răspuns:

Hmm, atunci...Pastila nu ar mai avea efect. Nu ai ce sa faci. Trebuie sa astepti sa treaca 21 de zile de la actul sexual (3 sapt) pentru a face un test de sarcina, iar apoi poti recurge la un avort medicamentos pe care sa il faci acasa (poti citi despre asta pe net).
Intre timp, inainte de 3 saptamani, poate ai noroc si iti vine menstruatia si scapi de griji.

| anonim2533 explică (pentru noink):

Am citit si de o pastila de se i-a a 5a zi...sau mie mi s-a intamplat marti, maine ma duc in oras, dupa 72 de ore nu merge o pastila?