| ramonik45 a întrebat:

Care sunt simptomele inainte de venirea menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| CamiiPisiiLil a răspuns:

Pai,depinde...te doare burta,te simti ff ciudat,adica, vrei sa te izolezi de una singura intr-un loc, si sa nu te deranjeze nimeni.devii mai palida, te dor mainile, picioarele(mai exact incheieturile si gleznele si genunchii) te dor ff tare sanii...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este obligatoriu să existe un simptom sau un tablou de simptome!
În general, tensiune în sâni (durere care poate persista de la o zi până la 14 zile), dureri de cap/mijloc, durere în pelvis, constipație, nervozitate, etc.
Pa, pa.

| Criiistinutsa a răspuns:

Depinde de fata:d.
Durere de sani, durere de spate, de cap, de ovarethinking

| Tzuna a răspuns:

Te bate sorele si tactu ala betiv care ii de fapt mata

| illuminate a răspuns:

Durere de burta in partea de jos, durere de rinichi. foarte usoara, durere de cap. si o senzatie. ca si cum ti s'ar muia picioarele laughing.
FUNDA? puppy dog eyes