| anonim_4396 a întrebat:

Care vă sunt fateziile pe care ati vrea sa le incercati? Daca ai avea ocazia happy

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Catalin77945 a răspuns:

Kama SUTRA all styles

| SasukeCS2 a răspuns:

Sa se puna capra, eu sa ma pun in genunchi, sa ii bag nasul intre buci si sa ii dau limbi la pasarica. Si da, trebuie sa faca dus inainte. Daca vrei iti trimit si un video pe privat ca sa vezi despre ce e vorbahee hee

| OctavianSps a răspuns:

Fantezia mea pe care as vrea sa o incerc este sa gasesc o persoana si sa fiu alaturi de ea in toate momentele fie ele minunate fie ele dezastroase, iar la final sa realizez ca este cea cu care imi doresc sa-mi petrec restul vietii. Stiu, cam perversa fantezia mea dar mna fiecare cu nebuniile lui.