| anonim_4396 a întrebat:

Caror genuri de baieti le plac fetele care se lasa greu ( ma refer la a fi iubiti nu despre sex) si caror nu? De ce?

3 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

De curand am inceput o relatie cu un baiat care se tine dupa mine de vreo 2 ani cred laughing mereu l-am respins pentru ca este vagabond si ma gandeam ca vrea doar altceva de la mine. cu timpul am inceput sa-l cunosc mai bine si mi-am dat seama ce fel de om este. se poarta foarte frumos cu mine.
eu zic ca atunci cand iti place cu adevarat cu cineva nu renunti cu una cu doua.

| arysa a răspuns:

Eu sunt mai greu de cucerit si-mi plac baietii cuminti, inteligenti-cu care sa ai ce sa vorbesti, care sa stie sa ma respecte, sa ma aprecieze, sa-mi fie fideli. Nu-mi plac baietii care fumeaza, care se imbata mereu si care au o "reputatie" de fustangii si genul acesta de baieti nu vor avea niciodata vreo sansa la mine.

| Deeiu a răspuns:

Nu stiu ce parere au alte fete, da` eu ma topesc dupa baieti mai "rai", care stiu sa traiasca, sa vorbeasca unei fete, vreau sa aive experienta, ca sa nu-l invat eu cum sa se poarte cu mine, ci din potriva, sa invat eu cum ar trebui un tip sa se poarte cu minehee hee
Iubesc golaneii aia draguti,"fitosi", care injura, care se bat, care se aranjeaza...big grin
Asta caut eu la un baiat...