| duscha a întrebat:

Ce genuri de baieti va plac fetelor?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
22 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu cred sa'mi fi placut vreodata de 1 baiat normal laughing. Totsi erau nebuni, zbuciumatsi, agitatsi.Bine.dar aveau momente cand se purtau cat de cat normal, dar nu asta e natura lor.Mai nou imi plac genu' ala de vagabontsihee hee

| Razvan a răspuns:

Genul cu privirea pierduta pe care il gasesc in bibloteca la sectiunea IT.De bratele alea frumos lucrate e pacat sa profite doar o cartedevil

| Flav a răspuns:

Cu portofelul gros.

| Flav a răspuns:

@goguleana - Ce nick ai, ti l-as prezenta si eu pe Gogul meu. Din pacate, sunt baiat, dar ma rog, exista si curve masculine.

| Flav a răspuns:

@goguleana -ok, peacewinking

| Derye a răspuns:

Doar.pentru.voi.@ de'ai stii ca e total invers. Dupa 25 mai scade pofta de jap-jap.

| AnonimA a răspuns:

Baieti cu caracterbatting eyelashes

| doar.pt.voi. a răspuns:

Pana in 25 de ani.Barbatii de dupa 25 de ani se gandesc doar la sex(iti zic din experienta). Sa fie mai mare decat mine cu minim 1 an.Imi plac aia mai indrazneti, cuminti, cu simtul umorului.Intr-un cuvant Ok.

| foxi a răspuns:

Baietii atletici!

| nobody_9468 a răspuns:

Combinatia dintre atitudine smechera, aroganta, insa cu bun simt.
De preferabil intre 17-22 ani.Sa aiba o situatie financiara moderata, nu se supara nimeni daca e mai bogat ca minehee hee.
Insa conteaza foarte mult sa aiba bun simt, sa stie sa ma faca "the only girl in the world". Asculta melodiawinking.

Bafta.

| Cristyn a răspuns:

Mie mi-ar place un barbat matur la mite, undeva la 25-30, sa fie frumos, sa ma iubeasca, si sa aiba banii!

| AdelinaC a răspuns:

Genul de care sa imi placa este baiatul ideal pentru mine.Adica sa fie serios, sa nu aiba anturaje proaste, sa nu fi avut prietena inaintea mea(sau maxim una), sa ma respecte ca si cum as face parte din el, sa nu aiba cercei sau frizura de zici ca a bagat mainile in priza sau ca l-a lins vaca, sa se imbrace decent, sa nu ii placa sa se uite dupa fete, sa aiba frica de Dumnezeu, sa aiba aceeasi gandire ca mine.Varsta nu conteaza, momentan am 17 ani deci daca ar fi sa fie, ar unu de varsta mea, dar nu ma grabesc pana la facultate.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Probabil ca le plac genul: masculin. Tu ce zici?

Răspuns utilizator avertizat
| un copil:x a răspuns:

Cum a zis si Zambilici, imi plac aia nebunilaughinglove struck

| Katherine † Pierce a răspuns:

La varsta pe care o am laughing imi plac rockerii sau skaterii love struck laughing

| Bogdan_7395 a răspuns:

Dar de 21 ani si cu capu pe umeri ce ziceti? mai matur, serios, cu simtu umorului si tanar, nu 30 ani laughing apropo, sunt din Iasiwinking

| nonsense a răspuns:

Baiatul respectiv trebuie sa aiba cel putin 1. 75 cm, sa fie brunet, potrivit ca si greutate, lucrat cat de cat si ingrijit.Acestea la aspect fizic.Trebuie sa aiba simtul umorului, sa fie sincer, optimist, calm, educat si cel mai important, INTELIGENT.Ar trebui sa fie o fire comunicativa, deschisa, axat pe niste doctrine, citit sau trecut prin necazuri care sa-l maturizeze si sa fie SPONTAN.
Baiatul/barbatul ideal nu exista. Dar ca orice fata/femeie am toata libertatea sa visez la asa ceva. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii care nu se cred mari "dive". Care sunt inteligenti si misteriosi. Care sunt sensibili si hotarati. Care stiu ce inseamna educatia si respectul.

| Deea92 a răspuns:

Bine crescuti, la locul lor, sa stie sa se poarte cu o fata, sa fie langa mine cand am nevoie...astea ar fi principalele criteriibig grin

| Anonimus1235 a răspuns:

Am citit din raspunsuri si sincer toate de fetele care au raspuns cauta mai mult un ghid in viata sau un sponsor, o perosoana pe care sa va tina, sa va simtiti speciale pentru ca e diferit de restul baietilor din jur si pentru ca va ales pe voi.La un moment dat baiatul o sa caute pe cineva ca el asa ca sa nu va intrebati in viitor de ce v-ati despartit sau de ce va inselat. Vreti multe dar ce oferiti in schimb la tot ce vreti?

| Alexia_7883 a răspuns:

Barbati seriosi cu capul pe umeri undeva la 27-30 de ani care au trecut prin viata.care stiu sa se poarte cu o femeie.nu bagabonteala si vulgarism...parerea mea...