| angel_5676 a întrebat:

Cat costa o nastere naturala in Italia?

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Pai depinde de spital, unde mergi.Stiu doar ca dupa ce nasti iti da 500 sau 1000 euro pentru.bebe. Stiu de la o vecina de-a mea, ca si ea a nascut acolo gemeni happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, mai nou, trebuie sa te plateasca cineva ca sa nasti? Adica pana si copilul cere bani ca sa apara?
Cu stima, http://sp2.ro/019926!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un ban nu te costa.mai nou o sati para bine ca ai nascut acolo si nu in Romania esti trata ff bine.eu am avut onoarea sa nasca acolo si nu o sa-mi para rau niciodata. extraordinari medici sclipeste spitalul de curatenie bravo lor.