| forzastelistii a întrebat:

Cat costa un bombardier la mana a doua? (ATV)
cam ce marci sunt bune la mana a doua ( in afara de bombardier)?

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Si aici ar trebui sa iti raspunda fetele?

| Andrei_2426 a răspuns:

Daca vrei atv normal un Alaska este unul dintre cele mai bune si cu un pret foarte bun. Un Yamaha Reptor e foarte bun dar costa destul de mult, Polaris, este un atv de teren, bun pentru tractari, etc, nu e bun din punct de vedere al vitezei, un alt atv foarte bun este dinli dar iar e faza u bani.
cel mai bun bombardier care il stiu este Spider de la firma BRP dar e foarte scump.
Poti sa ai oricare din cele de mai sus dar ai nevoie de bani inainte de ati cumpara asa ceva.