| Ralf1971 a întrebat:

Cat de importanta, este potenta si marimea penisului, intr-o relatie de cuplu.

Răspuns Câştigător
| DarkCrina a răspuns:

Cam 100%. sau sunt eu superficiala

| LoveSleep a răspuns (pentru DarkCrina):

Nu ești superficială.
O tip cu un răspuns de genul, se numește altcumva. Doar ca, n-avem voie să zicem aici și oricum ar apărea cu *.

Voiam doar să te ajut să te lămurești.

| Ralf1971 explică (pentru DarkCrina):

Eu sunt convins ca potenta este cea mai importanta, apoi dimensiunile penisului si marimea vaginului.

| Ralf1971 explică (pentru DarkCrina):

Sunt de acord cu tine si am parerea ca ambele potenta si marimea sunt la fel de importante pentru ca o femeie sa fie satisfacuta. Cunosc barbati care au fost parasiti de sotii sau prietene din cauza potentei si marimi penisului. Cei ce spun altfe ori sunt ignoranti, ori sunt neinformati.

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Majoritatea divorturilor in usa sunt ca ea castiga mai mult ca el nu ca el are un penis mic, poate in unele cazuri dar nu in toate

| Ralf1971 explică (pentru RAY):

Degeaba castiga mult, daca este impotent si/sau are penisul mic. Nu sti proverbul ca pentru o femeie este bine sa ai banii generalului si penisul soldatului.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea penisului poate avea doar uneori o importanta covarsitoare si doar in anumite cazuri aceasta putand fi de o importanta relativa chiar subiectiva, insa potenta este cea care determina virilitatea, cea care exprima barbatia plina de forta si vigoarea plina de energie a unui barbat. Decat mare si bleaga mai bine lipsa. happy

| mihai69 a răspuns:

Problema nu a cea pe care o crezi tu, ci compatibilitatea. Degeaba o am eu mare, tare și vioaie dacă iubita mea vrea sex doar odată pe lună, în poziția misionarului și cu becu' stins.
Capisci?

| Emilian65 a răspuns:

Foarte importanta.

| peperonies a răspuns:

Foarte.

| 6684464 a răspuns:

Variaza intre 20% si 80%.

| Dugalle a răspuns:

Depinde de cuplu. Nu e o chestie fixa si batuta-n cuie. Toate conteaza intr-o masura mai mare sau mai mica.

| Jessica007 a răspuns:

Nu stiu daca marimea penisului conteaza chiar asa dar potenta da.Sunt cupluri care s-au dezbinat din cauza impotentei.Asa ca, multa sanatate tuturor!

| Roxxy95 a răspuns:

Depinde de result calitatilor sau defectelor pe care le are tipul.

| Ralf1971 explică (pentru Roxxy95):

Tu poti sa traiesti fara sex?

| Sylvester08 a răspuns:

Nu depinde cat de mare o are, ci cum o foloseste laughing