| vendeta315 a întrebat:

Cat de mult dureaza o partida de sex la voi? cat dureaza prima data? de cate ori puteati? Care e recordul vostru?

4 răspunsuri:
| Nymeria a răspuns:

Deci sunt 100% sigura ca intrebarea e pusa de o pustoaica de 11-12 ani care vrea sa dea mare, dracia dracu, fatuca mai bine invata pentru scoala si vezi ca in curand o sa-ti vina ciclul, nu mai pune intrebari de astea pe aici

| IngerG a răspuns:

Nu stiu cum contorizezi tu o parida de sex. Sa zic ca am avut partida de sex si de 1 minut pana si-a dat drumul baiatul. Eu nu pot sa tin mai mult de 15 - 20 de minute. 3 partide.

| expert36sex a răspuns:

30-45 de minute, recordul este de 8 ore, 5 numere.

| Sexe a răspuns:

In mod normal cam 10 minute prima partida, iar recorul meu pe 100 de persoane este de 6 ore, 43 minute, 10 secunde.