| anonim_4396 a întrebat:

Cat dureaza partida de dragoste? app este prima :d

9 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Depinde cat poate fiecare in cat timp ejaculeaza...

| Orte95 a răspuns:

Daca esti virgin 23 de secunde!

| Dreamer a răspuns:

Pana cand are nevoie taica-tu la baie.

| radugolgolut a răspuns:

Partida de dragostelaughingasta ii ceea mai tare fraza care am citit-o pe TPU in 2012laughingpartida de dragostelaughing

| nBlade a răspuns:

Daca esti cu palmela toata ziua ai sanse nici sa nu apuce sa intre. In rest durata actului sexual poate varia de la 3 minute la 60 de minute.Depinde de barbat si de experienta lui. Dar.nu te speria daca te tine 5 min. Conteaza calitatea nu cantitatea.Preludiul mai atent facut.si merge ca uns

| IuLLyaa02 a răspuns:

Daca este si el virgin intre 2 pana la 5 minute. daca nu este nici el virgin intre 5 respectiv 10 minute tongue

| CataSmartu a răspuns:

Laurens...e chiar invers ce-i care ejaculeaza mai des rezista mai mult unei partide de sex...deoarece dupa ejaculare "te lasa puterile".iar cei care fac asta des ejaculeaza mai tarziu.Matyly o partida de sex normala tine cam in jur de 15- 20 minute (de la sarut pana la ejacularelaughing

| bananuskin a răspuns:

Depinde de baiat. Dar cam 5 minute.

| anabela15 a răspuns:

Cred ca 5 minute daca e prima datahee hee Asa se intampla de obicei