| anonim_4396 a întrebat:

Cat de multe sunteti in stare sa faceti pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| tavy_7886 a răspuns:

Foarte multe.asta depinde daca si merita.trebuie sa imi dovedeasca acest lucru.si pentru iubirea lui o sa merg si pana la capatul pamantului. tu?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Să îi ofer nopţi lungi şi zile scurte

| AnonimA a răspuns:

Buna dupa merit!

Adica daca ma iubeste clar as face orice pentru el dar daca nu...nutongue

| Alexakos a răspuns:

Daca merita persoana iubita sunt in stare sa fac aproape totul, si de ce zic aproape totul, si aici ma refer si la tavy, daca iubitul iti spune sa faceti sex in 3 4 etc o sa faci? daca spune sa te duci sa furi nu stiu ce, faci? niste exemple idioate dar totusi dai peste ele in viata, de aia nu zic niciodata niciodata si niciodata ca faci orice ca orice inseamna orice( o data ma apucat nebunia si era sa ma duc pana in atena dar ma tot oprit si noroc ca ma oprit ca dupa un timp am aflat ca de fapt nu merita nimic dar infine) dar daca ea imi arat ca ma iubeste si merita sa fac multe pentru ea, da sunt in stare sa ma duc si-n america daca este (ex).

| adryana_6228 a răspuns:

Mai toti spun da sunt in stare de orice! nu e asa ai niste limite! si cred ca banuiesc la ce te referi chiar daca nu ai dat multe detalii! ai grija e alegerea ta! fundita?

| alynutza_4886 a răspuns:

Pai multe... poate prea multe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sant in stare sa fac multe dar nu orice. Este bine sa ne dedicam pentru persoana iubita dar in acelasi timp sa nu ne pierdem demnitatea si nici principiile!