| fotbalistata a întrebat:

Ce compromisuri sunteti in stare sa faceti pentru persoana iubita?
Sau cate compromisuri ati facut pana acum?

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Compromis? ce-i aia?

| irina20 a răspuns:

Of Doamne..am facut la compromisuri sa-mi ajunga toata viata tocmai din acest motiv spun ca n-as mai face never... Iubirea nu e chiar asa cum credem noi.

| DNSK a răspuns:

Nici nu-ti imaginezi de cate esti in stare..ai sa vezi tu, ai sa simti pe pielea ta.

| Wehrmacht a răspuns:

Stiu cat de smintit o sa par dar...:

Mi-ar fi frica sa raman fara vedere/auz/membre.

In rest...nu mi-ar pasa daca mi-as pierde casa, prietenii, familia, daca ar trebui sa ucid pe cineva sau pe mai multi...etc.

| OnuOnulică a răspuns:

Multe, foarte multe mai ales daca si o iubesti mult :3

| neutrino a răspuns:

Pesoane-i iubite nu-i faci si nu-i ceri promisiuni!

| Danysan a răspuns:

As face cam orice pana la Inselat-acolo pun punct si imi vad de Viata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as da viata pentru logodnicul meu si invers! happy compromisuri nu am facut, nu a fost nevoie, insa el a renuntat la multe pentru mine