Întrebare recomandată | oooStefanodon a întrebat:

Cat timp a durat prima voastra iubire?

16 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

1 anhappy

| Aleqa a răspuns:

1 an... dureaza si acum. Eu sufar si el rade.

| HeadUpAndSmile a răspuns:

Hmm... o grămadă! laughing în jur de 2 ani. big grin

| Raiden a răspuns:

Pana acum 1 an si 2 luni... sper sa mai dureze si de-acum incolo...

| drhotzu a răspuns:

Pai in total 3 ani jumate, dar efectiv am stat cca 2 ani jumatate... a fost o relatie tumultoasa laughing)
eram tineri si nelinistiti! laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 ORE.rolling on the floor rolling on the floor

| AndyLavy a răspuns:

2 ani si 5 luni

| 1libercugetator1 a răspuns:

Ne-am cunoscut vreo o luna apoi am inceput o relatie aia a durut vreo 4, 5 luni aia a fost prima mea iubire apoi a mai durat inca vreo, 6, 7 luni sa uit iubirea

| dreamgirl94 a răspuns:

Inca dureaza:X

| JosePpPp a răspuns:

37 de minute... fara prezervativ laughing

| Originaly a răspuns:

Pana acum avem 5 ani jumate si o vad ca viitoarea mea sotie! Sper si sa fie! Nimic in viata nu si sigur, poti sta o viata intreaba langa o persoana si nu o cunosti! Take care! Pa, pa

| tiranul a răspuns:

O lună laughing.Nu prea gândeam pe atunci thinking

| Mihai453 a răspuns:

O zi.

| amanda2012 a răspuns:

Cam 2 ani :d

| laurik90 a răspuns:

Prima si ultima... 5 ani pana in prezent...ne iubim ca in prima zi

| eanana a răspuns:

2 luni