| oana_4508 a întrebat:

Cat timp dupa primul contact este normal sa sangerez? va rog raspundeti!

5 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Imediat ce himenul se rupe.

FantaSZy.

| cossmy a răspuns:

Pai imediat dupa dezvirginizare, poate si a doua zi, mici pete...sau poate chiar delocwinking

| Stefania a răspuns:

Dupa primul contact sexual, himenul se rupe, dar daca nu la primul atunci altadatahappy

| Anakatsu a răspuns:

Din cate stiu eu nu prea mult nu cred ca o sa te doara pnm nu sunt fata sa stiu si chiar nu am auzit sa fi durut pe cineva sau sa fi tinut mult cateva pete de sange cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tine mult... E o sangerare scurta happy, acum depinde de fiecare organism, la unele fete sangerarea poate lipsi!