| AdinaCrissa a întrebat:

Cati dintre voi de pe acest site aveti o relatie la distanta? Cum decurge si de cat timp sunteti impreuna? eu am una de jumate de an dar mi-e foaarte greu. [mentionez ca nu e una pe internet, suntem din acelasi oras si ne cunoastem]
Ceilalti, abtineti-va sa dati raspunsuri gen "nu merita"etc.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna:*!
Da am o relatie oarecum la distanta. spun oarecum pentru ca ne-am vazut fata in fata de cateva ori si vorbim foarte des si vorbim de toate.Si da e adevarat ca e cam greu sa ai o relatie la distranta. pentru ca sunt momente si momente. si cei care zic ceva in genu " e o prostie.". " nu merita." sunt niste lasi.care nu stiu nici macar despre ce vorbesc.Eu am cu prietenul meu un an si 4 luni de relatie si momentat e totul ok, chiar daca au aparut diverse prezenta feminine si diferite certuri. am trecut peste tot. si e greu sincer. dar eu zic ca merita.In plus o relatie la distanta rezista mult mai mult decat una in care te vezi zilnic. nu intervine monotonia.happy Eu sunt multumita de relatia mea. Acum depinde si ce baiat nimeresti. Bafta:*!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toate dau esec nici o relatie nu merge bine cand e la distanta.

| AdinaCrissa explică:

El e plecat in Italia dar are casa aici.

| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu înţeleg, cum aveţi o relaţie la distanţă dacă sunteţi din acelaşi oraş? straight face

| Digital112 a răspuns:

Relatie la distanta=esec total!

| bábýdőll_1751 a răspuns:

Am avut si eu o astfel de relatie acum ceva timp, a tinut 8 luni de zile insa desi aveam incredere in el era destul de greu.cand aveam nevoie de el nu putea fi langa mne.Nu ne puteam lua nici macar in brate cand simteam nevoia ne rezumam doar la ":* >big grin

| myru_6393 a răspuns:

Nu am o relatie la distanta da imi pot imagina cat de greu e... verioara mea are si ii e foarte dor de prietenul ei... cred ca si tie iti e o sa fie mai dulce revederea incearca sa pastrezi relatia mai ales daca il iubesti fa tot posibilul sa il tii aproape de tine cu gandul si cu sufletul :X bafta