| popmirgea1999 a întrebat:

Cator fete le plac baietii timizi, cuminti, linistiti, carora le sta mintea doar la sport si sunt timizi...ma plictisesc d-aia intreb

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Abereaza sorin. Doar 4% sunt cele care stiu sa iubeasca cu adevarat un baiat cuminte nu 70%.

| Vlad93 a răspuns:

Cam asa

| InnaaYY a răspuns:

Conteaza cum gandeste fatahappy.Nu e nimic rau sa iti placa de un baiat care este opusul a celui care l-ai descris mai sustongue.

| Allergikaa a răspuns:

Pai depinde e frumusel daca da si are si calitatile insirate de tine, eu il iau acasa:devil)

| SorinExtreme a răspuns:

In jur de 60-70%winking

| Shinnok9409 a răspuns:

Raspunsul e simplu.conteaza de fata si de prietenele acestea in ce masura o influenteaza pe fata.dar... asi zice undeva la 70%.de ce? pai fetele se tem sa nu le inselam deci daca ea stie ca el e cuminte si timid are siguranta k poate sa faca ce vrea din el.