| popmirgea87 a întrebat:

Pentru fete: ce fel de baieti va plac; mai timizi inrazneti mai linistiti rai etc etc. ma plictisesc de aia intreb big grin

6 răspunsuri:
| Dropsyyy a răspuns:

laughing Hello... Mie imi plac cei indrazneti si optimistilove struck

| roZatoare a răspuns:

Umani si sa respire

| Jolieღ a răspuns:

Indrazneti si romantici love struck.

| lilith666 a răspuns:

Aia care au ochi doar pentru o fata si aceea se fii tu. Acei ce nu iuta niciodata de cele mai mici vorbe ale tale, acei ce rad la orice gluma spusa de tn.Eu una baieti de genul asta plac. big grin

| Łore a răspuns:

Cei...amuzanti,indrazneti dar nu foarte, sa fie romantici si tot odata sa se vada ca ii baiat adica cam 30% din personalitate sa fie rea, sa fie prietenos, sa stie ce sa zica la momentul potrivit, sa stie sa te faca sa zambesti cand esti suparata! Din punctul meu de vedere asa arata baiatul perfect :X

| jhgdkjszf a răspuns:

Draguti, romantici, sinceri si FRUMOSI :X:X:X