| antonio2011 a întrebat:

Caut o prietena... sunt din bucuresti idul de mess antonio_boss60winking dar sa fie de gasca sa nu fie cocalara daca se poate va rog si va rog frumos va dau si webwinking sa ma vedetibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Nu este site de matrimoniale! Daca ai nevoie de prietena apeleaza la
http://www.noi2.ro/

| Kazimir a răspuns:

Pe mine ma cheama Kazimira sunt printesa cu 2 kg de aur pe mine. numele tau de rrom ma excita. deci ne putem combina.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Aaaa,esti din anii 60? sau?laughing

| Fantasy a răspuns:

@justme ce tare ai fostrolling on the floor))mor de rasrolling on the floor)

| iulia_7948 a răspuns:

C.o.c.a.l.a.r.=rrom amarat

| BlackRainbow a răspuns:

Antonio_boss60? Cum ai pretentia sa.ti gasesti o prietena care sa nu fie " cocalara " cand ai un ID ca asta?laughing) Explica.mi si mie dom.le boss ca nu prea am inteles, te enerveaza persoanele ca tinebatting eyelashes?

| Cubulets a răspuns:

Lol daca vroiai sa iti gasesti pe candva macar ziceai cati ani ai... in fine
si puneai o poza la avatar cu tine laughing